.

.

Квир око Вајнрајт ТВ стојат за телевизори до 60

Квир око Вајнрајт ТВ стојат за телевизори до 60

DEN 2848.00
Износ

Подгответе се за семејниот филм вечер со ТВ -штандот на Квир Око Ваинрајт. Овој ултра-модерен ТВ-штанд може да ги задржи повеќето телевизори до 60 "широки или до 80 фунти. Овој ТВ-штанд на Горг ќе ви даде сè што ви треба да седнете, да се опуштите и да ја гледате вашата серија Fav Netflix (намигнување). Добијте ги сите Организацијата што би можеле да ја побарате за вашата опрема и со отворени и затворени опции за складирање. И заборавете на борбата да ја вклучите вашата опрема. Отворениот грб го прави едноставно да ги вклучите сите ваши уреди и нуди соодветна циркулација на воздухот! Класичен црвен даб дрвокрад На ламинираната табла за честички ќе изгледа прекрасно со флуидната стаклена топ полица! Парајте го ТВ -штандот со остатокот од колекцијата Вајнрајт за координиран и жесток изглед за целата ваша просторија! Квир око Вејнрајт ТВ штанд за телевизори до 60 ", Црн даб Ажурирајте ја вашата дневна соба со чудесната модерна педерска око Вајнрајт ТВ штанд за телевизори до 60 "ширина или 80 фунти. Направено од ламинирана табла за честички, класичен црно даб од дрво, финиш парови со флуитирана стаклена топ полица за прекрасно парче за изјава. Отворено Полицата е совршена за вашиот кабелски кутија, ДВД или Blu-ray плеер и систем за игри. Двете фиоки можат да прикријат ДВД -а, видео игри и други најважни работи за забава. Телевизискиот штанд се испорачува на вашата врата и 2 возрасни се препорачува да се соберат. ТВ -штандот може да поддржува телевизори до 95 фунти. Отворената полица може да има 50 фунти. додека фиоките можат секој да држи до 25 фунти. Собрани димензии : 19,88 "H x 55.125" W x 16.25 "Д. 1 година Вклучена е ограничена гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите