.

.

Аукфа модерна ТВ -стои за телевизори до 70 - Центар за забава на отворено полици за дневна соба - црна

Аукфа модерна ТВ -стои за телевизори до 70 - Центар за забава на отворено полици за дневна соба - црна

DEN 2879.84
Износ

Лесно-чистата мермерна површина и насликаната метална основа додаваат на неговата долговечност и одржување без проблеми. Информации за производот : Севкупно : 63. Целосна или ограничена гаранција : Целосно. Димензии на ТВ -штанд -со целокупна големина од 63,07 ”L x 12. Доживејте стил и функционалност како никогаш порано со овој модерен ТВ -штанд. Снабдувач наменета и одобрена употреба : станбена употреба. Со златна метална рамка база и луксузен мермерски мермерни табели, овој ТВ-штанд AK-FT01-095 зрачи со шик изглед, додавајќи допир на софистицираност во декор на вашата дневна соба. Информации за пакетот : 1x ТВ штанд. Флејтираните стаклени површини се лесни за чистење и одржување, обезбедувајќи долготрајни Убавина . Карактеристики : Тип на производ : ТВ -штанд. Ограничен капацитет за складирање во пространи плакари нуди многу простор за вашите аудио/визуелни компоненти и други домашни духови.28” d x 18,98 ”h, овој ТВ -штанд е дизајниран да го поддржува Телевизори до 65 ". Полици : Да. Карактеристиката на степенот е централниот кабинет со флуидни стаклени врати и метални рачки, што нуди уникатна визуелна привлечност и обезбедување на елемент на приватност. Потребна е инсталација : Да. Неговата површина отпорна на гребење гарантира дека останува да изгледа чисто, додека металната основа е насликана за да се спречи 'рѓа. Ограничен капацитет за складирање - Останете организирани со пространи ормани кои обезбедуваат изобилство на простор за складирање на вашите аудио/визуелни компоненти и други основни домови. Флејтирани стаклени врати - Централниот кабинет изложби со стаклени врати со метални рачки, нудејќи уникатна визуелна привлечност и додавање на допир на приватност во вашето складирање на медиуми. Функционира и како ТВ -штанд и медиумска конзола, што ви нуди разноврсно и елегантно решение за сите ваши потреби за забава. Должина на гаранцијата : 3 месеци гаранција. Флетираните стаклени површини се лесни за чистење и одржување, обезбедувајќи дека вашиот ТВ -штанд останува елегантен со текот на времето. Собрание : Потребно е собрание : Да. Број на внатрешни полици : 1. Средниот кабинет, поделен со полица, сместува поголеми предмети без да го загрози капацитетот за складирање, дозволувајќи лесна организација . Вградено осветлување : Бр. Гаранција на производи : Да. Надградете ја вашата дневна соба со нашиот елегантен и стилски ТВ штанд - совршено вклопување за телевизори до 65 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите