.

.

Аукфа лебдечки ТВ штанд за телевизори до 50

Аукфа лебдечки ТВ штанд за телевизори до 50

DEN 1.33
Износ

Едноставниот дизајн ја прави оваа пловечка ТВ полица лесно го надополнува секој стил на соба или мебел. Willе додаде допир на класичност и виталност во вашата спална соба, дневна соба, медиумска соба, канцеларија. Одликувајќи се со места за складирање од 2 нивоа, оваа ТВ полица поставена со wallидови е совршено за одржување на ТВ компоненти, додаток за игри, книги, декори. Средната полица може да биде прилагодлива или отстранета, различен простор го исполнува вашето различно барање. Кабелски дупки за криење на неуредни кабли, одржување на вашите работи уредно организирани. Дизајнот на wallидот не зазема многу простор и ослободува вреден простор за подот. Aukfa Wallид монтирана во медиумска конзола Пловечки ТВ штанд, кабинет за приказ на складирање, ТВ кабинет за дневна соба. Конзола за медиуми поставена со wallидови, лебдечки ТВ -штанд со полици за складирање, центар за забава со висина што може да се прилагоди на отворена полица ТВ кабинет. ТВ кабинет, конзола за медиуми поставена со wallидови, лебдечка ТВ полица ТВ штанд за складирање на дневна соба за дневна соба и прилагодлива полица за полици : Во кои има места за складирање од 2 нивоа, оваа ТВ полица поставена со wallидови е совршена за одржување на ТВ компоненти, додаток за игри, книги, декори . Средната полица може да биде прилагодлива или отстранета, различен простор го исполнува вашето различно барање . Гроздобер дизајн : Едноставен дизајн Направете ја оваа лебдечка ТВ полица лесно да го надополнува секој стил на соба или мебел. Willе додаде допир на класичност и виталност во вашата спална соба, дневна соба, просторија за медиуми, канцеларија . Управување со жица и заштеда на простор : Кабелски дупки за криење на неуредни кабли, одржување на вашите работи уредно организирани. Дизајнот на wallидот не зазема многу простор и ослободува вреден простор за подот . Трајни и стабилни : Оваа лебдечка полица е отпорна на вода и изградена со години. Доаѓа со монтирање на хардвер за стандардна инсталација на wallидови од дрво, лебдечката ТВ конзола може да задржи до 55 фунти, да комплиментира телевизија поставена со wallидови до 50 "(не е направено за поддршка на ТВ) . Лесна инсталација и без ризик : Оваа лебдечка Конзолна полица работи со drywall, дрвен wallид, малтериран wallид, цврст wallид (не работи со wallид на шуплината, wallид на гипс табла). Конзола, ТВ -кабинет за ТВ, ТВ кабинет, Медиумска конзола поставена со wallидови, лебдечки ТВ -штанд, кабинет за приказ на складирање, ТВ кабинет со прилагодлив за висина, ТВ -штанд за дневна соба. ТВ штанд Боја : Црн даб *40*30см/47,39*15.81*11.85inch. Применлива сцена : спална соба, дневна соба, дневна соба, итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите