.

.

Квертју Женски Бохо Фустани Долги Должини Цветни Сарафани За Жени Макси Шифонски Ремени Фустани За Излегување Ремени За Шпагети Елегантни Фустани За Забави Без Ра

Квертју Женски Бохо Фустани Долги Должини Цветни Сарафани За Жени Макси Шифонски Ремени Фустани За Излегување Ремени За Шпагети

DEN 2.00
Износ

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22" Половината : 94см/37.01" Должина : 127см/50.00"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 БИСТА : 96см/37.80" Половината : 98см/38.58" Должина : 127см/50.00"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 биста : 102СМ/40.16" половината : 104см/40.94" должина : 127см/50.00"големина : xl сад : 12 Велика Британија : 14 ЕУ : 42 БИСТА : 108см/42.52" половината : 110см/43.31" должина : 135см/53.15"големина : xxl Сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 биста : 114cm/44.88" половината : 116cm/45.67" должина : 135cm/53.15"големина : xxxl сад : 16 велика Британија : 18 ЕУ : 46 БИСТА : 124cm/48.82" половината : 126cm/49.61" должина : 135cm/53.15"големина : xxxxl Сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 48 биста : 134СМ/52.76" половината : 136см/53.54" должина : 135см/53.15"големина : хххххл сад : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 50 биста : 144СМ/56.69" половината : 146см/57.48" должина : 135см/53.15"големина : Ххххххл САД : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 52 БИСТА : 154см/60.63" половината : 156см/61.42" должина : 135см/53.15"4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не ми пречи2. Повод : овој секојдневен фустан е совршен за секојдневно, на плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнително прикривање! Овој женски секојдневен лабав фустан е достапен во различни цврсти за да одговараат на вашиот личен стил.Тип на шема : Стил на печатење : секојдневен, сексифит : соодветна големина метод на перење опис : Рачно перење во ладна вода, закачување или сув материјал : Полиестерска Дебелина : Стандарден Пол : Женски3. е најдобриот избор за давање подароци1.Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, фустан од гардероба, лесен за облекување или соблекување, удобен фустан, можете да носите еден цел ден.Должина : Долгошто ќе добиете : 1 Женски Фустанпригода : Секојдневен, Секси Квертју Шпагети Без Ракави Халтер Цветен Линија Макси Женски Бохо Фустани Долги Должини. фустан со плус големина за жени летни секојдневни летни фустани женски секојдневни фустани за жени дозвола за дозвола женски вечерни фустани. сарафани за жени секси венчаници за гости ситни боемски фустани за жени женски фустани секојдневни роденденски фустани за жени опремени. сарафани за јуниори жени летни фустани летен коктел фустан роденденски фустани за жени секси плус големина. женски плус големина фустани за свадба сарафани за жени секси Вечер Фустан за жени домот плус големина жени секси фустани клубска облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите