.

.

Летни Макси Фустани Без Ракави За Жени Секојдневно Лабаво Вклопување V Врат Прашка Со Еднобојна Плажа Забава Замав Долг Фустан Со Џебови

Летни Макси Фустани Без Ракави За Жени Секојдневно Лабаво Вклопување V Врат Прашка Со Еднобојна Плажа Забава Замав Долг Фустан

DEN 383.84
Износ

П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по миењето. Услуга-Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме. > > Прашање И Одговор : П1 : каков материјал Од Овој Фустан?А1 : Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс; мек, растеглив и лесен материјал; Удобен за носење. Поради разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои разлики во бојата, вашето разбирање би било високо ценето!П5 : како да го исчистите?А5 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење.46 " Должина : 128см/50. Големина.Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ☛Vsssj STORE STORE QUSSJ Е фокусиран на продавница за женска облека,како фустан, Блузи, палто, јакна, кошула, костим за капење, Бикини, Бебешка кукла итн. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39. `+ Клучни Зборови} Фустан Со Топка За Патики За Жени;Фустан За Деверуша Од Розово Злато;Макси Фустан За Жени Гости На Свадба;Кадифен Макси Фустан За Жени;Пролетни Венчални Фустани За Жени;Матурски Фустан 2023;Зимски Фустани За Жени 2022;Фустан За Вечера;мудрец зелени свечени Фустани;Сатенски Комбинезон;Црни Фустани За Погреб;Бел Фустан За Деверуша;Виолетови Фустани За Матурска;Фустан За Денот На Вљубените;Долго плисирани Здолништа За Жени;Лесен Виолетов Фустан;Бохо Венчаница;Мрежест Фустан Со Светки;свечени Наметки И Вечерни Фустани;Полуформални фустани За Женски Вечерни Забави;.П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна са.

R

Им се допаѓа и на купувачите