.

.

Грианлок Дами Се Облекуваат Долги Ракави Завиткајте Фустани Со Еднобојни Жени Секси Секојдневен V Вратот Бел XXL

Грианлок Дами Се Облекуваат Долги Ракави Завиткајте Фустани Со Еднобојни Жени Секси Секојдневен V Вратот Бел XXL

DEN 479.84
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан Со Долга Обвивка, Секојдневни Есенски Фустани, Фустани Со Долги Ракавип Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Црна, Армиска Зелена, Светло Сина, Зелена, Виолетова, Розова, Црвена Вино, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V Должина На Ѓердан : Должина На долги Ракави : Сезона На Долги Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Секси Фустан Со Еднобојна Обвивка. В Вратот И Дизајнот Со Висок Низок Раб Ве Прават Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : Есенски Фустани, Долг Фустан Со Долги Ракави, Фустан Во Еднобојна Боја, Плисирани Фустани, Трендовски И Елегантни4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Долг Фустан, Фустани Со Долги Ракави, Тенок Фит Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Тенок Фит Фустан Со Цврста Боја, Долг Ракав Долг Фустан, Неправилен Секси Фустан Со Висок Низок Раб, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Фустанот Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед На Fall, Ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите