.

.

Идораван Женски Летен Маица Фустан Дозвола Жените Лето Повик V - Вратот Сплит Краток Ракав Печатење Фустани

Идораван Женски Летен Маица Фустан Дозвола Жените Лето Повик V - Вратот Сплит Краток Ракав Печатење Фустани

DEN 463.84
Износ

Конечно, секојдневен фустан за заљубување. Класичниот Фустан на идораван е мек, удобен и толку лесен за носење.Модерен елемент никогаш нема да излезе од мода, овој фустан е добар избор дали сте дома или out.it е многу полн со еластичност и мала тежина, добро одговара на повеќето луѓе. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа.Дизајнот на v-вратот може да ја истакне вашата шармантна клучна коска и да ја покаже вашата добра фигура, поради лабавиот дизајн, бремените жени лесно можат да го носат.Лизнете го со пар сандали за кул, секојдневен изглед или што е со трендовски носење со чизми и јакна? Совршено Одговара За Секојдневно, Запознавање, Шопинг, Канцеларија, Плажа, Одмор, Забава и така натаму. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Грижа : Машина За Перење; Рачно Перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Повлечете го затворањето. Деколте : V-Вратот. Ракави : Краток Ракав. Карактеристики : Секојдневен стил, силуета од а-линија, Краток ракав, В-врат, не обложен, лелеав фустан, сарафан, фустан за нишање, летен фустан,лабав фустан, мек и растеглив, течен сарафан, облека за спиење удобна за носење. Обичен Лабав Туника Фустан За Жени Од Идораван.

R

Им се допаѓа и на купувачите