.

.

Едноставно, Но Секси Надвор Од Рамото Матурска Вечерна Наметка И Плус Големина

Едноставно, Но Секси Надвор Од Рамото Матурска Вечерна Наметка И Плус Големина

DEN 1279.84
Износ

ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ЦЕЛИОТ ОПИС ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ!За повеќе информации за нас, изберете боја/големина и името на нашата продавница ќе се појави погоре, само кликнете на врската за да ги видите нашите информации за контакт, политика за враќање, политика за размена и многу повеќе.ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ЈА НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ НА СЛИКАТА ПОГОРЕ, НЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ОК БИДЕЈЌИ НАШИТЕ ДОБАВУВАЧИ ИМААТ СВОЈА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ!Оваа листа е За Сосема Нов Дизајнерски Долг Фустан # FDS1547. На Залиха, Подготвен за испорака!Доаѓа со соодветен шал без дополнителни трошоци! Надвор од рамото. Ткаенина : Рашири Креп.Доаѓа само во бои : Црна, Бургундска, Јаглен Сива, Шампањ, Правлива Роза, Ловец Зелена, Црвена, Морнарица, Кралска Сина и само во големини : 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.Ве молиме запомнете : Секој дизајнер ги сече своите фустани поинаку & според сопствената табела со големини. Ве молиме измерете се (во инчи) пред да нарачате и следете ја нашата табела со големини на сликата.Ако сте помеѓу големини или не сте сигурни за вклопувањето, изберете големина нагоре, бидејќи на вашата шивачка и е полесно да влезе, наместо да излезе. Еве некои помош за мерење на себе. Биста : не е исто што и големината на градникот. Измерете околу најцелосниот дел од бистата и грбот, цврсто повлечете. Дон?т заборавете да ги надоместите градниците/долните облеки што можеби имате намера да ги носите под фустанот.Б. Половината : Измерете околу најмалиот дел од половината, обично 2? над папокот.в. Колкови : Измерете околу најцелосниот дел од колковите, обично 8? под папокот. ЕДНОСТАВНО, НО СЕКСИ НАДВОР ОД РАМОТО МАТУРСКА ВЕЧЕРНА НАМЕТКА И ПЛУС ГОЛЕМИНА.

R

Им се допаѓа и на купувачите