.

.

Тејоџио Назад На Колеџ Фустани На Големо Летни Жени Формални Плус Големина Печатење Џеб Без Ракави Макси Долг Фустан

Тејоџио Назад На Колеџ Фустани На Големо Летни Жени Формални Плус Големина Печатење Џеб Без Ракави Макси Долг Фустан

DEN 2.67
Износ

2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 4.Голема еластичност. Информации за производот : . Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима. Пол : Жени Повод : Повик, Забава, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен Се Препорачува да се избере поголема големина. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 x Женска Шема За Облекување : ♡ ♡ Предност : Убава, секојдневна и дарежлива, со различни бои за избор, еднобојна или печатење, боење на вратоврска, боја на градиент. Лабава и удобна, мека и лесна, ткаенината не е еластична, погодна за повеќето типови на тело. Осветлете Ја Вашата Убавина Во Моден Шик Изглед во 2023 година. ♡ ♡ Детали : Во Tejiojio, исто така е вклучено прилагодливи Ремени за шпагети-можете да ги прилагодите лентите за рамо според вашата потреба за должина. Аранжман Џебови - два длабоки странични џебови доволно големи за да го носат вашиот phone.No брчки и удобно.Носете со накит од наметка, сандали, чевли со високи потпетици, апостолки, па дури и патики. Ексклузивно : елегантен женски макси фустан со цветен печатен кружен врат долги ракави лабави обични долги макси фустани, висококвалитетно кроење и ткаенини, најдобри подароци за жени/дами/тинејџерки.Tejiojio Нови Изданија Во Женски Викенд Фустани.Tejiojio Нови Изданија Во Женските Ноќни Здолништа.Tejiojio Повеќето Посака Во Денот На Жената & Работа Фустани. ♡ ♡ Повод : Одмор / Плажа / Забава / Работа / Отворено/Општо, Погоден за секојдневни плажи, забави, боемски Стил, клубови и какви било прилики во секојдневниот живот. Исто така погоден за лето, а исто така може да биде поврзан со јакни, фармерки, кожени јакни, јакни и кардигани во пролет ,umn или зима.Секојдневен, Клуб И Ноќно Излегување,Коктел,Свечен,Венчаници, Работа. ♡ ♡ Натпревар : Повлечете . Женски летен лежерен лежерен лабав бохо фустан од бохо фустан со возбудлив ракав со висок струк миди фустан на плажа, можете да го спарите со вашата омилена сламена капа, очила за сонце, сандали, станови, потпетици и модна торба или да ја носите со кревање раменици, кардинал, тексас јакна, палто и свилена шамија, женски лабави обични секојдневни долги макси фустани, женски фустани за сонце лето секојдневно обичен разноврсен печатен ретро кружен фустан со кратки ракави со вратот. Тејиоџио Фустани За Жени 2023 Летен Клиренс Жени Формални Плус Големина Печатење Џеб Без Ракави Макси Долг Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите