.

.

Фустани За Жени Секојдневни, Летни Фустани, Врат На Екипажот Цврсти Секојдневни Фустани Долг Ракав Фустан До Глуждот, Нане Зелена, XXL

Фустани За Жени Секојдневни, Летни Фустани, Врат На Екипажот Цврсти Секојдневни Фустани Долг Ракав Фустан До Глуждот, Нане Зелена,

DEN 2.00
Износ

КСЦИККД Фустани За Жени 2023 Лежерни, Летни Фустани 2023,Солидни Секојдневни Фустани На Вратот На Екипажот Долг Ракав Фустан До Глуждот. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 85% Памук,15% Линенколори : Розова,Вино,Виолетова,Сина,Црна,Бела,Портокалова,Каки,Зелена,Нане Зеленило : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,Xxxxltheks : Лесна И Дише Сезона : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Секојдневен, Мода, 2023 Нови Пристигнувања, Лабава, летна пригода : Дневно, Одмор, Викенд, Патување, Лето, Пакет На Плажа Вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. летни фустани 2023. фустани за жени 2023 година. летни фустани за жени. женски летни фустани. Удобен И опуштен, Моден,така што носите поудобен Секси, удобен и секојдневен летен тенок фустан,пригода : Одличен За Плажа,Забава,Ноќен Клуб,Клуб,забава, Шопинг, состанување, ресторани,хотели, Дневно.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!.тоа е најдобриот подарок за сестра, пријателка, сопруга за Денот на Вљубените, роденден, годишнина.

R

Им се допаѓа и на купувачите