.

.

Без граници на макси -фустан на јуниори

Без граници на макси -фустан на јуниори

DEN 1.67
Износ

Удобно е за Макси без овој фустан за граници. Воздушната, ветровито силуета на овој макси фустан е придружена со странични парчиња за дополнителна сексуалност. Прилагодливи ленти и чаши од пена ви даваат соодветност и поддршка да ве носат од место до место беспрекорно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. maxi должина. Квадратно деколте. Чаши од пена. Прилагодливи ленти за рамо. Без ракави. Странични парчиња. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Макси фустан на јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите