.

.

Финелиљубов Макси Фустани Летни Фустани За Жени Обични А-линија Висок Врат Долг Ракав Долг ВИОЛЕТОВА XL

Финелиљубов Макси Фустани Летни Фустани За Жени Обични А-линија Висок Врат Долг Ракав Долг ВИОЛЕТОВА XL

DEN 255.84
Износ

Мода Обични Жени Обични Долги Ракави V-Вратот Цветни Печатени Неправилни Долги Фустани Фустан Мода Обични Жени Обични Долги Ракави V-Вратот Цветни Печатени Неправилни Долги Фустани Фустан 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет и Aut 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Прилика : за работа, домашен Одмор и повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека сите се наменети За азиски фигура,што значи дека ќе биде помал од нормалниот Европски. Sequin Крстарење Чај Бранч Облечени Постари Мода Bachelorette Лизга Свила Вера Маскарада Вратот Crinolinas Чипка Слика Чиста Спиење Гала Одморалиште Опремени Луау Плажа Жена 100 Куче 67 Долари Свештенство А-Линија Зрели Вискоза Газа Корсет. Финелиљубов Макси Фустани Летни Фустани За Жени 2022 Обичен А-линија Висок Врат Долг Ракав Долг ВИОЛЕТОВА XL.Модерно Вклопување. Удобност Одговара. Биста : 90см/35.43" Должина : 84см/33.07"Биста : 95см/37.40" Должина : 85см/33.46"Биста : 100см/39.37" Должина : 86см/33.86"Биста : 105см/41.34" Должина : 87см/34.25"Биста : 110см/43.31" Должина : 88см/34.65".

R

Им се допаѓа и на купувачите