.

.

Фустани За Жени Летни Фустани Без Ракави Макси Лажичка Вратот А-Линија Цветни Девојки Светли и тенки Фустани Темно Сини

Фустани За Жени Летни Фустани Без Ракави Макси Лажичка Вратот А-Линија Цветни Девојки Светли и тенки Фустани Темно Сини

DEN 462.08
Износ

Фустан За Жени, Обичен Моден Фустан Без Ракави Од Пролет Лето За Празнични Големи Димензии. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Темно Сина Боја : Sssleve Должина : Без Ракави Должина : Maxi Dress Стил : А-Leneneckline : Лажичка Deckpattern : Floral Style : Слободно Време, Bohemian, секојдневен, лабава, sexyseson : Пролет, Sumeroccasion : Повик,вокација, датум пакет вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Девојки Летни Фустани Без Ракави ;Макси Летни Фустани ;Фустани За Жени 2023 година. летни фустани за жени 2023 трендовски. Лажичка Вратот А-Линија; Дневни Цветни Летни Фустани. Фустан За Жени, Обичен Моден Фустан Без Ракави Од Пролет Лето За Празнични Големи Димензии. Женски Фустани ; летни фустани за жени; женски летни фустани.

R

Им се допаѓа и на купувачите