.

.

Време и време женски макси резервоар фустан со јазол

Време и време женски макси резервоар фустан со јазол

DEN 251.52
Износ

Без напор стил и мекост се соединуваат во ова лето од суштинско значење од времето и TRU. Направено е од лесна ткаенина за истегнување за да ве одржи ладно и удобно, и има плетен полите за ласкава силуета што ќе се чувствувате како дома. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и Тру женски макси резервоар фустан со јазол : 95% рајон, 5% спандекс. Maxенски макси фустан. Фабрична измислица во Jerseyерси. Повлечен стил. Деколте за лажичка. Без ракави. Должина на здолниште со средно-калф со јазол. Достапно во разновидни бои. Измијте внатре надвор, машината измијте ладно со како бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите