.

.

хомчи Летен Фустан Секојдневен Цврст Прав Без Ракави Лабава Џебна Памучна Кошула Макси Фустан Сина 4XL

хомчи Летен Фустан Секојдневен Цврст Прав Без Ракави Лабава Џебна Памучна Кошула Макси Фустан Сина 4XL

DEN 0.33
Износ

хомчи Летен Фустан Секојдневен Цврст Прав Без Ракави Лабава Џебна Памучна Кошула Макси Фустан Сина 4 XLSummer Фустани За Жени 2023 Стил : Секојдневен,Моден, Фустани За Сезона : Пролет, Лето, Aut Должина За Фустани За Жени 2023 : Кратка/Должина На Глуждот/ Под Коленото/Целосна Должина/Должина На Коленото/Средна Должина/Кратка Шема За Фустан : Печати/Цврст Ракав За Фустан : -3/4 ракав,Должина На Лактот,Без Ракави,Краток Ракав,1/4 Ракав Вратот За фустани : Нега на вратот за вратот : Миење Раце, Миење Машини И сушење, Не Користете Фустани За Белило За жени 2023 За Пригода : Дневно,Забава,Одмор,Секојдневно,Патување,Забава. Совети : . 1. Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!. 2. Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи. Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето! "хомчи Летен Фустан Секојдневен Цврст Прав Без Ракави Лабава Џебна Памучна Кошула Макси Фустан. Questares дека летните Фустани За Жени 4040 е лесна ткаенина со одлично истегнување за удобност, Фустанот Е Ласкав Дизајн На Вклопување,Совршен За Плажа,Училиште и секојдневно Носење и Работа, Што Одговара на многу Ткаенини. ●Повод

R

Им се допаѓа и на купувачите