.

.

Без граници Јуниори шетаат низ макси фустан

Без граници Јуниори шетаат низ макси фустан

DEN 288.00
Износ

Дел макси фустан, дел ромпер и сите заедно прекрасен. За fallубнете се во лесната елеганција на без граници, фустан за прошетка. Макси -преклопот е вечен стил кој тече благодатно над внатрешните шорцеви што ekиркаат низ високиот предниот дел, создавајќи изглед кој е исто толку стилски колку што е удобно. Без ракави, за да можете да се слоете со јакна или кардиган или да одите соло. Само на. Материјал : тело : 94% полиестер/6% спандекс; Горна постава : 100% полиестер; Шорцеви : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Modern. Деколте : V-врат. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : преклопување на здолништето на макси; контрастна лента за половината; печатење на сите. Јуниори го пробиваат макси -фустанот од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите