.

.

Фустани За Жени Слободно Време Печатени Со Џебови Женска Летна Забава Должина На Глуждот Тркалезно Деколте А-Линија Кафеав Фустан СО Кратки Ракави ХХХЛ

Фустани За Жени Слободно Време Печатени Со Џебови Женска Летна Забава Должина На Глуждот Тркалезно Деколте А-Линија Кафеав Фустан

DEN 0.67
Износ

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Џебен Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Должина На Спандексите На Ракавите : Должина На Кратки Ракави : Должина На Глуждот Стил На Фустан : А-Ленено Деколте : Тркалезно Деколте Карактеристики : Летни фустани; Фустани За Жени 2023;Дебелина : Стандарден Стил : секојдневен,лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневна облека, вклучен е пакет за вокација : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се изработени од 95% Полиестер, 5% Спандекс. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку.Постелнина. Карактеристики : фустани за жени 2023; женски секојдневни фустани; фустани; фустани за одмор за жени; цветен фустан; летни фустани за жени 2023. Дизајн : Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Џебен Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови.

R

Им се допаѓа и на купувачите