.

.

Бејасо Жени Со Кружен Врат Летни Фустани Со Кратки Ракави За Жени Печатат Макси Секојдневни Лабави Женски Фустани Бели Л

Бејасо Жени Со Кружен Врат Летни Фустани Со Кратки Ракави За Жени Печатат Макси Секојдневни Лабави Женски Фустани Бели Л

DEN 793.28
Износ

Класичните Детали Опремени Со Сечење Ја Ласкаат Вашата Силуета.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. - Материјал : Памучна Мешавина-Стил : Мода,Секојдневен. - Должина : Должина На Коленото. - Должина на ракавот : Краток Ракав. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Патување, Одмор, На Отворено, Шопинг, Запознавање, Коктел, Ноќно Излегување, Забава, Роденден. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 2766 Фустан. Внимание : . 1.Ве молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. 2.Големината може да биде неточност од 2 см/1 инч поради мерка на раката, Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за вашето разбирање!. 2768.Предлог за ладна вода рака washing.It може да им помогне на предметите да ја задржат својата форма. Материјал : Мешавина Од Памук. Тоа е многу мека и удобна, еластична и лесна, може лесно да се облекуваат. Погоден За Поголемиот дел од Телото : нашите опсези на големини се Црни,Розови,Бели,Сини,Жешки Розови, со одличен Еластичен Појас кој одговара за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. Повод : Одлично За Плажа, Забава,Ноќен Клуб,Клуб,забава, Шопинг, запознавање, ресторани,хотели, Дневно.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!.тоа е најдобриот подарок за сестра, пријателка, сопруга за Денот на Вљубените, роденден, годишнина. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука!. Карактеристики : Вестидос де верано пара мујер; вестидос де муер елегантес ларгос пара фиеста; вестидос касалес малолетници; вестидос елегантес де муер пара фиеста; вестидос де муер елегантес секси; вестидос де муер елегантес; вестидос пара нињас; вестидос Де Новија; вестидос пара нињас елегантес; вестидос де муер елегантес 2021; вестидо де нова пара бода цивил; вестидос елегантес; вестидос ларгос де верано пара мујер; вестидос де 568 ањос квинкеанера; летни фустани за сонце за жени; фустани; женски фустани; фустан за жени; Макси Фустан; фустан; породилни фустани; комода; летен фустан; бел фустан; венчаница за гости; макси фустани за сонце за жени лето; бел фустан за жени; фустан за сонце; фустани за сонце за жени секојдневно лето; женски летни фустани; комода за спална соба; црн фустан; летни фустани; фустани за сонце за свадбен гостин; венчаници; црн фустан за жени; пролетни фустани за сонце за жени; породилен фустан; сарафан жени; коктел фустан; Бохо Фустан За Жени; летен фустан со плус големина; сарафан; фустани за породилно сонце за фотосесија; фустани за дипломирање; фустан за боди; фустани за матура; коктел фустани за сонце за жени; миди фустан;.

R

Им се допаѓа и на купувачите