.

.

Жени Преголеми Летни Ладни Раменици Цветни Макси Долг Фустан Бохо Градиент Макси Сарафан Дами Плус Големина Коктел Вечерна Забава Долги Фустани Големина XL-5XL

Жени Преголеми Летни Ладни Раменици Цветни Макси Долг Фустан Бохо Градиент Макси Сарафан Дами Плус Големина Коктел Вечерна Забава

DEN 2.67
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летен Фустан, Долг Фустан Со Кратки Ракави, Женски Бохо Кафтан Плажа Сарафан Тип : Цветен Принтбој : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално)Големина : XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На долги Ракави : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Материјал : фустанот е направен од лесна ткаенина, и е толку пријателски за кожата и дише, лабавиот дизајн ви носи удобно искуство при носење.2. Натпревар : одлично е и да го спарите овој модерен фустан со висока пета, сандали, капи, ѓердан и обетки за шик изглед.3. Дизајн : женски краток ракав екипажот вратот плажа сарафан, боемски одмор партија кафтан долг фустан, мода плус големина маица фустани.Може да изгледате потенок со носење лабав фустан со ладно рамо. 4. Повод : Совршен за фустан за носење на работа, забава, коктел, семеен собир, состанок или само за секојдневно облекување.Содржина на пакетот : 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан Со Цветен Принт, Жени Фустан Со Кратки Ракави, Женски Летни Фустани на Плажа, Женски Долг Фустан. Материјал-65% Полиестер 35% Памук. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Екипаж Вратот Долг Фустан, Жени Плус Големина Кошула Фустани, Жени Преголеми Летен Сарафан, Жени Плажа Одмор Макси Фустани, Дами Бохо Кафтан Фустан, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празник, Забава, Одмор, Секојдневно Носење. Натпревар Стил Овој Макси Фустан со Потпетици Или Сандали за Секојдневен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Можете Исто така Да Се Спарите Со Чизми Во Пролет, Лето и Fall.

R

Им се допаѓа и на купувачите