.

.

вендунид фустани за жени Жени Цврст Џемпер Фустан Со Долг Ракав

вендунид фустани за жени Жени Цврст Џемпер Фустан Со Долг Ракав

DEN 574.08
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 4 XL) велика БРИТАНИЈА : 8 еу : 34 ракав : 62-98СМ/24.40"-38.58" БИСТА : 74-96см/29.13"-37.79" Половината : 56-68см/22.04"-26.77" ДОЛЖИНА : 82см/32.28" КОЛКОВИТЕ : 62-98см/24.40"-38.58" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Ракав : 66-102см/25.98"-40.15" Биста : 78-100см/30.70"-39.37" Половината : 60-72см/23.62"-28.34" Должина : 84см/33.07" Колковите : 66-102см/25.98"-40.15" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Ракав : 70-106см/27.55"-41.73" Биста : 82-104см/32.28"-40.94" Половината : 64-76см/25.19"-29.92" Должина : 86см/33.86" Колковите : 70-106см/27.55"-41.73" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Ракав : 78-114cm/30.70"-44.88" Биста : 86-108cm/33.85"-42.51" Половината : 68-80cm/26.77"-31.49" Должина : 88cm/34.65" Колковите : 74-110cm/29.13"-43.30" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Ракав : 72-88cm/28.34"-34.64" Биста : 90-112cm/35.43"-44.09" Половината : 72-84cm/28.34"-33.07" Должина : 90cm/35.43" Колковите : 78-114cm/30.70"-44.88" ЖЕНИ СЕКСИ ЦВРСТ долг РАКАВ исклучен Џемпер Фустан специфики : сезона : fall,зима пол : женски материјал : тип на шема на плетење : должина На цврст ракав : долга јака : дебелина на качулка : стандардни карактеристики : + материјал + лесна полиестерска ткаенина, дише и никогаш не се брчки. €Карактеристики}едноставниот и мазен стилски дизајн го прави мини фустанот погоден за повеќето форми на телото. ●Уникатен Дизајн●Цврст, Качулка, Полни Ракави, Женски Долг Фустан. ●Комбинација●идеално е да се комбинира со хеланки, високи потпетици, чизми итн. ①Прилики, употреба на Отворено, секојдневен стил, канцеларија. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Џемпер ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). фустани за жени 2023, женски фустани. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

R

Им се допаѓа и на купувачите