.

.

Комфор облека женски плус големина империја половината против вратот макси фустан

Комфор облека женски плус големина империја половината против вратот макси фустан

DEN 383.84
Износ

Елеганција и удобност во едно! Maxi фустанот на Empire Weist V Deck Plus Maxi има воздух со едноставна елеганција во која има империја половината, V деколте, кратки ракави на капачето, дизајн на линија и фигура што се вклопуваат. Империја половината. V вратот. линија.

R

Им се допаѓа и на купувачите