.

.

Жоау Женски Секојдневен Без Ракави Плус Големина Лабав Цветен Принт Долг Макси Фустан Летен Боемски Одмор Долг Фустан Подарок За Клиренс

Жоау Женски Секојдневен Без Ракави Плус Големина Лабав Цветен Принт Долг Макси Фустан Летен Боемски Одмор Долг Фустан Подарок

DEN 399.84
Износ

Жоау Женски Обичен Без Ракави Плус Големина Лабав Цветен Принт Долг Макси Фустан Летен Боемски Одмор Долг Фустан* * * Ве Молиме, немојте да бидете изненадени од високите трошоци за испорака, тоа е само средство за да ја прилагодиме цената. Купете една е нормалната цена, купете две или повеќе може да добиете пониска цена. Колку повеќе купувате, толку е помала цената што ја добивате.***Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Лето : Женски Повод : Секојдневен, Забавен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : должина На Ракавот на Полка : должина На Фустанот без Ракави; Долгиот Пакет вклучува : 1 Еез Летен Фустан За Жени Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со size.1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите2.Рачното мерење може Да излезе Од 1~3см Разлика Големина Детали (1 " =2,54 См) Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Должина : 133см/52.36" Ракав : 55см/21.65 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 134см/52.76" Ракав : 56см/22.05 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 135см/53.15" Ракав : 57см/22.44 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Должина : 136cm/53.54" Ракав : 58cm/22.83 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108см/42.52 "Должина : 137см/53.94" Ракав : 59см/23.23 " Материјал : овој долг макси фустан е изработен од плојестер и спандекс ткаенина, која е мека, удобна и мала тежина, но не гледа низ, течен,удобен за носење во лето. Карактеристики : макси фустан за жени има секси обвивка против вратот, без ракави, опуштено вклопување, висок струк, целокупно цветно / печатење со точки, долг макси фустан со целосна должина асиметрична возбуда на дното, завиткајте појас на половината. Стил : Цветен макси фустан, бохо макси фустан, летен макси фустан, породилен макси фустан, сплит макси фустан, макси фустан со врат, макси фустан на плажа, дамски макси фустан, макси фустан со возбуда,лелеав макси фустан, макси фустан со ракави, боемски макси фустан. Натпревари : Стилизирајте го цветниот макси фустан со потпетици или сандали за фантастичен изглед во лето, ќе ви се допадне.Можете исто така да ја облечете со кратка тексас јакна или кардиган, во пар со чизми во fall и пролет. Прилики : Макси фустани за одмор на плажа, Секојдневно На Отворено, Работна Канцеларија, Забава, Клуб, Коктел, Вечер, Шопинг, Свадба, Одмор, Плажа, Секојдневен Живот,Свадбен Гостин,Породилно.Совршено за Пролетно И Летно Носење. Гроздобер Макси Фустан Што Ве Прави Шармантни и Привлечни на Сите Вистински Места.

R

Им се допаѓа и на купувачите