.

.

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women'sенски максичен фустан со полите

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women'sенски максичен фустан со полите

DEN 239.84
Износ

Без ремен се е Богојавление на летото. Овој максичен фустан од фармерките на Софија тече без напор од глава до пети со дизајн на обвивка и разголен полите. Исклучиво на. Пара Нуестра Комунидад де Хабла Хиспана : Лос Ескотес Син Тирантес син Ла Ревелачион дел Верано. Есте Вестидо Ларго Хаста Ел Тобило де Софија фармерки Флуи, грев есфуерцо де ариба абајо кон не диеко envolvente falso y ruedo con volantes. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña „S“. Приближно. Должина : 43 ”од центарот на грбот/Ларго Апроксимадо : 43” desde el centro de la parte posterior. Максична должина; Дизајн на обвивка/Ларго Хаста Ел Тобило; Дисечо Енколвенте Фалсо. Безжичен деколте/ескоте грев тирани. Еластична половината за дополнителна удобност; само-роменски појас/Цинтура Еластица Пара градоначалник Комидад; Cinturón de lazo ajustable. Ruffle HEM/RUEDO CON VOLANTES. Ткаено тело; нелиран/Теџидо Плано; грев форро. 100% вискоза/100% вискоза. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Maxенски максичен фустан од максим од софија фармерки од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите