.

.

Капрезе Летен Градиент Џебови Фустани За Жени Шевови Во Боја Макси Фустани Кафтан Боемски Цветен Сарафан Долг Фустан На Плажа

Капрезе Летен Градиент Џебови Фустани За Жени Шевови Во Боја Макси Фустани Кафтан Боемски Цветен Сарафан Долг Фустан На Плажа

DEN 0.67
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Боемски Фустан На Плажа, Женски Макси Фустан Против Вратот, Женски Летни Фустани Со Резервоари, Женски Сарафан Со Висок Струк Тип На Шема : Цветно Печатено, Печатење Со Ленти Дизајн : V Врат, Ремен За Шпагети, Без Ракави Боја : 1#-16# (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини до изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : V Должина На Ѓердан : Должина На Максислав : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цветен Долг Фустан. В Дизајнот на Вратот и Високиот Струк Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Женски Сарафан Со Ленти, Женски Бохо Фустан Во Боја, Макси Фустани За Половината На Империјата 4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Макси Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан на Плажа, Макси Фустан За Жени Против Вратот, Женски Летни Фустани Со Лизгање, Женски Сарафан Со Висок Струк. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Најдобар Натпревар Со Сандали Во Лето. Карактеристика-Женски Сарафан Со Печатење Во Риги, Женски Бохо Фустан Во Боја, Макси Фустани Од Половината На Женската Империја. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Стил На натпревар Цветниот Макси Фустан Со Потпетици Или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Совети : Табелата Со Генерички Големини Не Е Нашата Големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите