.

.

Удобна облека женски цветни макси фустан без ракави без ракави

Удобна облека женски цветни макси фустан без ракави без ракави

DEN 0.33
Износ

Совршено за летен ден, овој прекрасен макси фустан е гардероба што мора да ја има. Направено во шумско зелена боја со смело цветно печатење Долгиот фустан има широко здолниште, лажичка деколте и дизајн без ракави. Целокупното опуштено вклопување го прави фигура на ласкав стил, ќе бидете сигурни дека ќе ги носите сите пролет и лето. Спарете го овој фустан со клинови за фустани изглед и додадете кардиган за студени ноќи. Направено во Соединетите држави - САД од удобен материјал за истегнување. Полиестер спандекс плете. лажички врат. без ракави. линија. удобно вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите