.

.

drpgunly Фустани За Жени Долг Фустан, Мода Лабава Еднобојна О-Вратот Надуен Ракав Кратки Ракави Секојдневни Фустани За Жени, Есенски Фустани За Жени Мода Сина XXL

drpgunly Фустани За Жени Долг Фустан, Мода Лабава Еднобојна О-Вратот Надуен Ракав Кратки Ракави Секојдневни Фустани За Жени,

DEN 2.00
Износ

Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Женски Фустани Краток Ракав Датира Плажа Секојдневен Лабава Фустанпреференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.75" - - - Ракав : 37. Големина : XXXXXL - - - САД : 18- - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 - - - ЕУ : 48 - - - Биста : 130cm/51. €Карактеристики : цврст, фустан со Средна Долга должина, облека удобна мека Пригода : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Големина : Л - - - САД : 8 - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 - - - ЕУ : 38 - - - Биста : 105см/41,34 "- - - Рамо : 35,6 см/14,02" - - - Ракав : 35,5 см/13,98 "- - - Должина : 122см/48,03".31" - - - Рамо : 36.

R

Им се допаѓа и на купувачите