.

.

Еккаме Плус Големина Ренесансна Косплеј Гроздобер Макси Фустан Дозвола Косплеј Машка И Женска Наметка За Наметка На Џедај Костим Со Еднобојна Туника Со Качулка Ун

Еккаме Плус Големина Ренесансна Косплеј Гроздобер Макси Фустан Дозвола Косплеј Машка И Женска Наметка За Наметка На Џедај Костим

DEN 1.67
Износ

Косплеј Машка И Женска Наметка За Џедај Облека Костим Еднобојна Туника Со Качулка Униформа ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. 1.Дизајнот може да ве направи поубави и виталност 2.Многу кул за носење,, Нашиот костим Е, може да се користи за забава, фестивал, секојдневна употреба итн. 3.Овој лесен, Капут е совршен за тие денови! 4.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 5.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Бидете во центарот на вниманието во овој моден капут. е мода носат единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета. Сезона : , Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : Вклопување На Долг Ракав : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Наметка Големина : Големина : Големина И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 91-95см/35.83-37.40 "Должина : 130см/51.18" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96-100см/37.80-39.37 "Должина : 135см/53.15" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 101-105см/39.76-41.34 "Должина : 140см/55.12" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106-110см/41.73-43.31 "Должина : 145см/57.09" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 111-115см/43.70-45.28 "Должина : 150СМ/59.06" МАТЕРИЈАЛ : фустанот За Ноќта на Вештерките е изработен од Висококвалитетен Вискоза и Полиестер, мек, лесен и удобен за кожата. Одлична изработка. ПРИЛИКИ за КОСТУМИ : Овој Женски Фустан За Повеќето Прилики, како Што Се Ноќта на Вештерките, Божиќ, Костим За Забава За Косплеј, Сценска Изведба, Тематска Забава, Игра Со Улоги, Роденденска Забава итн. ОДЛИЧНО ЗА сите НАСТАНИ : Овој костим е одличен за забави За Ноќта на Вештерките; сценски настапи; фустани; косплеи; родендени; и други тематски забави. Вовед во перење : се препорачува миење Раце. Избегнувајте користење белило и миење со топла вода. Закачете се да се исуши. Квалитетна Услуга : Добредојдовте да изберете И купите,доколку имате какво било прашање, слободно контактирајте не, ќе се потрудиме да одговориме на вашите прашања.благодарам.

R

Им се допаѓа и на купувачите