.

.

Пролет Фустани За Жени Дозвола Краток Ракав Круг-Вратот Фустан Модел Екипажот Вратот Црвена Плус Големина Фустан За Жени Партија Теле Должина фустан, Црна, XL

Пролет Фустани За Жени Дозвола Краток Ракав Круг-Вратот Фустан Модел Екипажот Вратот Црвена Плус Големина Фустан За Жени Партија

DEN 291.52
Износ

Овој моден секојдневен макси фустан има течен изглед, Ласкав на сите типови на тело.●Материјал : Полиестер и Спандекс.Прилика : популарно е за крстарења и одмори на плажа, одморалишта или само обична прошетка на плажа. ?Quality Technical Quality Ferch Изработени од висококвалитетна ткаенина, женските летни фустани се меки и дишат,без брчки и удобни.€Без ракави, Прилагодливи ремени за шпагети, V деколте, два практични странични џебови, должина на подот, еднобојна, цветно печатена, вратоврска-боја. фустан фустани во близина на мене злато мајка на невестата фустани макси фустан со ракави фустани за девојчиња -6 години дами фустани фустани од 190-тите фустани женски црн фустан гроздобер облека продавници во близина на мене свечени наметки фустани за деверуша инди облека зелен коктел фустан фустан со ремен за шпагети фустан кошула фустан кошули за жени фустан фустани плус големина фустани за враќање фустани долг фустан за жени фенси фустани фустани плус големина фустани за. Секое лето фустани за жени има свој дизајн и модел, покажувајќи повеќе модерни и ве прави уникатни. Добредојдени сте да поставите нарачка или барање во секое време~~~. Покажете ја вашата убавина во облекување моден фустан. фустан дводелен макси здолниште комплет фустан за жени црвен фустан фустан со должина 3/4 за жени фустани за подуен фустан за жени свечена облека за жени плус големина фит и фустан од одблесок сатен фустан од кошула за жени висок низок свечен фустан за жени фустан со молив од каваи фустан со молив фустан фустан за обликување кадифени фустани за деверуша фустани за боди фустани за жени фустани за одморалиште со роденденски фустан со долги ракави зимски фустан фустани со ремени за шпагети за жени. растеглив, мек и дише без брчки, мек и удобен за допирање и носење. Добредојдени сте да поставите нарачка или истрага во секое време~~~ ~ женска Лежерна Прерамка V Вратот Без Ракави Течни Џебови Лабава Долга Макси Плажа Фустан Сарафан Qaxi Фустан За Жени Секојдневен Летен V Врат Фустан На Плажа Без Ракави Со Џебови Q Полиестер и Спандекс. стил : женски макси фустани со цврста боја, долги фустани со цветен принт, фустани со ремени за шпагети со боја на вратоврска, фустани со ками на плажа, бохо макси фустани без ракави, долги макси фустани со џебови, лабави течни фустани, макси фустан за забава со врат, фустан со долги ленти. дизајни : Овој Ремен е прилагодлив, пред да го носите, ве молиме прилагодете го ременот за вашето вклопување!Два практични странични џебови што можете да ги складирате во готовина, лична карта или телефон без да носите чанта.Овој фустан ќе го покаже вашиот уникатен моден стил, а-мора да има парче во вашата гардероба.Breezy за лето и пролет, многу лесен и дише фустан.Овој Цветен Макси Фустан Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил За Коктел, Забава, Свадби, Одмор, Дипломирање, Враќање Дома, Секојдневен Живот. НИЕ ВО НАМАНИЛ продаваме секаков вид женска и машка облека, нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни и најприфатливи цени, секоја облека што ја сакате може да се пребарува по наше име за да ја пронајдеме облеката што ја сакате : НАМАНИЛ+ блузи/кошули/резервоар/фустани/панталони. Пространа за испакнатината на стомакот и колковите.

R

Им се допаѓа и на купувачите