.

.

Облека за удобност женски V-врат со долг ракав макси фустан

Облека за удобност женски V-врат со долг ракав макси фустан

DEN 0.33
Износ

Овој фустан е дефиниција за елеганција со својата прекрасна силуета и мазен материјал. Трендовски ракав на епископ ќе ве издвои од која било толпа. Половината на империја на империја со фигура се сретна со вкусен V врат, му даваат на фустанот шик стил., R013681 направен во САД направено во САД 24/7 Удобност облека за жени со долги ракави со долги ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите