.

.

Вогеле Дами Макси Фустани Долг Резервоар Без Ракави Фустан Со Еднобојна Летна Плажа Сарафан Одмор Хавајски Портокал XL

Вогеле Дами Макси Фустани Долг Резервоар Без Ракави Фустан Со Еднобојна Летна Плажа Сарафан Одмор Хавајски Портокал XL

DEN 0.67
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Макси Тенк Фустан, Секојдневни Фустани Со Долги Елеци, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Ruched, Racerback Color : Портокалова, Светло Сива, Црвена Роза, Бела, Темно Сина, Црна (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Тркалезна Должина На Вратот : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% памук, 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Долг Тенк Фустан. Дизајнот со тркалезен Врат и Замавнување На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Широки Резервоари Без Ракави, Фустан Со Тркачка Боја Во Еднобојна Боја, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Тенк Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Фустан Од Макси Резервоар, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан Со Елек. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Макси Фустан Со Тркалезен Врат, Долг Фустан Без Ракави, Фустан Со Резервоар Со Цврста Боја Бохо, Сарафан За Лулашки На Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите