.

.

Удобност облека за жени надвор од рамената детали за детали за максичен фустан

Удобност облека за жени надвор од рамената детали за детали за максичен фустан

DEN 2.00
Износ

Овој разноврсен макси фустан ќе биде совршено изјава за секоја пригода. Софистициран, елегантен и удобен, овој фустан има детали за страничен отвор и еластична детална детали на рафлата. Овој фустан е сигурен дека ќе биде хит за потоплите месеци и е лесно да се облекува или долу. , R0136038 направен во САД направен во САД 24/7 удобност облека за жени надвор од рамената детали за детали максични фустани.

R

Им се допаѓа и на купувачите