.

.

Женски Секојдневен Фустани За Жени Партија Фустан Лабава Ракав Должина На Глуждот V-Вратот Сонце Фустан Солидна Сина М

Женски Секојдневен Фустани За Жени Партија Фустан Лабава Ракав Должина На Глуждот V-Вратот Сонце Фустан Солидна Сина М

DEN 479.84
Износ

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен летен фустан на плажа или да ги носите како фустан за покривање костим за капење и да доживеете ултра брзо сушење вискоза во акција. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Тоа е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време. Без разлика дали сте прекрасно големи, мали n ситни, или некаде помеѓу, ќе најдете одлично прикривање на плажа со кратки ракави од нашата палета од пет големини. Прекрасната завеса и лабавото удобно вклопување ја надополнуваат речиси секоја форма на телото. Нашите жени батик прикривања беа произведени со употреба на метод на боја со потекло од уникатен, па кога талкате на сонце, вашиот фустан веднаш ќе се истакне како сосема поинаков. женски фустани; летни фустани за жени 2023; фустани за жени 2023; венчаници за гости за жени; фустани; пролетни фустани за жени 2023; бел фустан жени; матурски фустан; нг фустани;.

R

Им се допаѓа и на купувачите