.

.

Хеи_к макси фустани за Женски Женски Фустан Шифон Елегантен Крпеница Фустан Без Ракави Долг Фустан Вечерен Фустан

Хеи_к макси фустани за Женски Женски Фустан Шифон Елегантен Крпеница Фустан Без Ракави Долг Фустан Вечерен Фустан

DEN 0.67
Износ

Женски Фустан Шифон Елегантен Крпеница Фустан Без Ракави Долг Фустан Вечерен Фустан Опишете 1. Специјален Дизајн На Крпеница За Печатење 2. Стилскиот дизајн ве прави попривлечни на забавите 3. Погоден за забава, спорт, шопинг, на отворено, 4. ќе ви се допадне ! 5.Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте/исушете со ладна вода информации за Производот пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Полиестер, Тип На Шема На Спандекс : Стил На Печатење : обична Должина : Редовна Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Х женски Dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths6103692cm/36.22"76cm/29.92"94cm/37.01"117cm/46.06"M8123896cm/37.80"80cm/31.50"98cm/38.58"118cm/46.46"L101440102cm/40.16"86cm/33.86"104cm/40.94"119cm/46.85"XL121642108cm/42.52"94cm/37.01"110cm/43.31"120cm/47.24"XXL141844114cm/44.88"100cm/39.37"116cm/45.67"121cm/47.64"XXXL162046120cm/47.24"106cm/41.73"122cm/48.03"122cm/48.03"XXXXL162248126cm/49.61"112cm/44.09"128cm/50.39"123cm/48.43" Size : SUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 92cm/36.22"Waist : 76cm/29.92"Hip : 94cm/37.01"Length : 117cm/46.06"Size : MUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 96cm/37.80"Waist : 80cm/31.50"Hip : 98cm/38.58"Length : 118cm/46.46"Size : LUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 102cm/40.16"Waist : 86cm/33.86"Hip : 104cm/40.94"Length : 119cm/46.85"Size : XLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 108cm/42.52"Waist : 94cm/37.01"Hip : 110cm/43.31"Length : 120cm/47.24"Size : XXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 114cm/44.88"Waist : 100cm/39.37"Hip : 116cm/45.67"Length : 121cm/47.64"Size : XXXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 120cm/47.24"Waist : 106cm/41.73"Hip : 122cm/48.03"Length : 122cm/48.03"Size : XXXXLUS : 16 UK : 22 EU : 48 Bust : 126cm/49.61"Waist : 112cm/44.09"Hip : 128cm/50.39"Length : 123cm/48.43" Табела Со Големини : ?жените Шифон Чипка Шиење Фустан Шупливи Долг Фустан Деверуша Вечер Фустан. ?Над Коленото, краток Ракав,, Цветни Шема, Чипка Шиење Фустан, еластична половината фустан, тече фустани, над коленото фустани, плисиран фустан, обични жени фустани, летни фустани. Покажете ги вашите облини и добро го сокривте стомакот. ?Големина ПРЕПОРАЧУВАМЕ : САД 0/2 (Х-Мали), САД 4/6( Мали), САД 8/10( Средни), САД 12/14(Големи), САД 16/18(Х-Големи), САД 20 (ХХ-Големи). ?Ретро Елегантен Стил, Целосно Преклопување Од Тантела, Костум За Вечер, Коктел, Свадбена Веселба и Свечена Пригода. ?Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој Фустан Е Растеглив и Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Во Левата Слика За Опис На Производот, Упатства За Нега : Ве Молиме Ставете Го Фустанот во Вреќа за Перење За Измијте го Со Ниска Температура И Внимателно Испеглајте На Ниска Температура.

R

Им се допаѓа и на купувачите