.

.

Готју Фустани Жени Секојдневен Летен Печатен Резервоар Фустан Без Ракави Шуплив Лабав Фустан На Плажа Бел XL

Готју Фустани Жени Секојдневен Летен Печатен Резервоар Фустан Без Ракави Шуплив Лабав Фустан На Плажа Бел XL

DEN 1.33
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Половината : 86см/33.86" Колк : 106см/41.73" Должина : 94см/37.01" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Половината : 92см/36.22" Колк : 112см/44.09" ДОЛЖИНА : 96 CM/37.80" големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108cm/42.52" половината : 98cm/38.58" колк : 118 CM/46.46" ДОЛЖИНА : 98 CM/38.58" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 114cm/44.88" половината : 104см/40.94" колк : 124см/48.82" должина : 100см/39.37" големина : Ххл сад : 12 велика британија : 14 еу : 42 биста : 120см/47.24" ПОЛОВИНАТА : 110СМ/43.31" колк : 130см/51.18" должина : 104см/40.94" жени обичен летен печатен резервоар ФУСТАН БЕЗ ракави ШУПЛИВ ЛАБАВ фустан на ПЛАЖА карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Изработени од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни. Лесен и лабав дизајн, совршен за носење во добро време. Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа. Тоа може да биде идеален подарок за вашата сакана или значаен друг; било да е тоа роденден, посебна пригода или едноставно да сакате да расипете некој што навистина го заслужува тоа.

R

Им се допаѓа и на купувачите