.

.

Еванезиски Женски Елегантен Крст Вратоврска Халтер Долг Свечен Партиски Фустан

Еванезиски Женски Елегантен Крст Вратоврска Халтер Долг Свечен Партиски Фустан

DEN 303.84
Износ

Овој елегантен фустан Од Еванезе се одликува со ласкава империја на половината и уникатен врат на оглавникот нагоре надолу. Централно собрана биста и долго лелеаво здолниште го завршуваат изгледот на овој свечен фустан Елегантен Женски Халтер За Вкрстена Вратоврска Долг Свечен Фустан За Забави (Л.Тиркизна) Нагоре-надолу преминувајќи ги оглавните врски со половината На империјата собрана во центарот. Лизгачки дизајн И Целосно наредени. 92-проценти полиестер/8-проценти спандекс. Рачно миење или хемиско чистење. Број На модел Д6702. Опции за боја : Црна. Вино. Портокал. Тиркизна. ** Дополнителни информации за големини на фустани : Екстра мали (4) : Биста : 33/Половината : 24/Колк : 35 Мали (6) : Биста : 35/Половината : 26/Колк : 37 Средни (8) : Биста : 37/Половината : 28/Колк : 39 Големи (10) : Биста : 39/Половината : 30/Колк : 41 Екстра големи : Биста : 41/Половината : 32/Колк : 43.

R

Им се допаѓа и на купувачите