.

.

Имате Женски Лежерен Летен Фустан, Моден Фустан За Печатење V-Врат, Опуштен Макси Фустан Без Ракави Без Ракави

Имате Женски Лежерен Летен Фустан, Моден Фустан За Печатење V-Врат, Опуштен Макси Фустан Без Ракави Без Ракави

DEN 335.68
Износ

Информации за производот Пол : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Сина,Црна,Портокалова,Каки,Повеќебојни : С,М,Л,XL,Xxlsleve Должина : Деколте Без Ракави : V-Дезен На Вратот : Стил На Печатење : Лежерно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Ве Молиме Не Само Повикувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од,Туку И Треба Да Се Повикате Нашите, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.Големина : С Биста : 100см/39.37" Половината : 94см/37.01" Колк : 108см/42.52" Должина : 90см/35.43" Големина : М Биста : 106см/41.73" Половината : 100см/39.37" Колк : 114см/44.88" Должина : 92см/36.22" Големина : Л Биста : 112см/44.09" половината : 106см/41.73" колк : 120см/47.24" должина : 94см/37.01" големина : xl Биста : 118см/46.46" половината : 112см/44.09" колк : 126см/49.61" должина : 96см/37.80" големина : xxl биста : 124см/48,82" половината : 118см/46,46" колк : 132см/51,97" должина : 98см/38,58" изработени од висококвалитетни И Удобни Материјали, Ви Овозможуваат кул ако за формални места, како што се деловна работа, Забава, црква, свадба, гостин на свадба, матурска вечер. Можете да Се Спарите со Шик Потпетици и Спојка за Да Го Комплетирате Шик Изгледот За Забава, Коктел, Свадба, Канцелариска работа. За Секојдневен Секојдневен Изглед, Носењето Со Патики, Сандали Е Исто Така Добар Избор. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете Белило. Немојте Да Се Исушите.

R

Им се допаѓа и на купувачите