.

.

Фустани Секси Цврсто Тркалезно Деколте До Глуждот Фустан За Сонце Фустани На Плажа Црн XL

Фустани Секси Цврсто Тркалезно Деколте До Глуждот Фустан За Сонце Фустани На Плажа Црн XL

DEN 2.33
Износ

УДАКСБ Фустани Секси Цврсто Тркалезно Деколте До Глуждот До Глуждот Фустан За Сонце Фустани На Плажа Црна XL. *Ве Молиме,Не Само Упатете го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 85% Памук,15% Линенколори : Жолта Големина : 5xls Должина На ракавите : Фустани Без Ракави Должина : Должина На Глуждот Стил На Облекување : Деколте За Сонце : Тркалезно Деколте Карактеристики : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Шема : Печатена,Цврста Дебелина : Стандарден Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневно носете, вокација, Забава, Пакет Со Датуми Вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : Боја За Вратоврска, V Врат, Без Ракави, Ремен За Шпагети, Течен, Замав, Плисиран, Секојдневен Бохо Стил, Лабаво Вклопување, Удобен, Женски Долг Макси Фустан. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени Од Бои : Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку.Постелнина. ●Натпревар И Пригода Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Прилика : Дневна Облека, Дом, Плажа, Излегување, Забава, Работа, Облека За Спиење За Секојдневна Облека, Салон. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите