.

.

Ела Самани женски плус големина без ракави на ракави со големина на ракави

Ела Самани женски плус големина без ракави на ракави со големина на ракави

DEN 223.52
Износ

Onенскиот плус фустан со големина ќе ја разгори вашата фигура на танцот во овој максичен фустан! Вешливите детали за исечоци создаваат глупост поглед на страните на овој фустан без ракави со исмејувачки врат и каросерија од принцеза, додека истегнување со средна тежина ги гушка вашите криви од висок половината, надолу по макси здолниште. Страничниот отвор додава елеганција на течењето на сирена полите. Скриен задник. Плус големина на елегантен фустан, без ракави со сплит страна. Левиот избришан фустан на жените со броширан прикачен, и со високо ласкаво разделување. Плус големина елегантен фустан на наметка. Без ракави. Лево расипан фустан. Висока ласкава поделена наметка.

R

Им се допаѓа и на купувачите