.

.

Имате Женски Секојдневни Фустани Женска Мода Секојдневен Ден На Независноста Печатена Прашка Пуловер Тенок Фустан Без Ракави

Имате Женски Секојдневни Фустани Женска Мода Секојдневен Ден На Независноста Печатена Прашка Пуловер Тенок Фустан Без Ракави

DEN 383.84
Износ

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексезона : Пролет; Лето; Есенска Фитнес : Тенка Должина : Должина На Долги Ракави : Деколте Без Ракави : Шема На Вратот На Оглавникот : Стил На Печатење : Лежерно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Ве Молиме,Не Само Што Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Референцирате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 90см/35,43" Половината : 86см/33,86" Колк : 100см/39,37" Должина : 148см/58,27" Големина : М Биста : 94см/37,80" Половината : 90см/35,43" Колк : 104см/40,94" Должина : 149см/58,66" Големина : Л Биста : 100см/39.37" половината : 96см/37.80" колк : 110см/43.31" должина : 150см/59.06" големина : xl Биста : 106см/41.73" половината : 102см/40.16" колк : 116см/45.67" должина : 151см/59.45" големина : Xxl биста : 112см/44.09" половината : 108см/42.52" колк : 122см/48.03" должина : 152см/59.84" големина : хххл Биста : 118см/46.46" Половината : 114см/44.88" колк : 128см/50.39" должина : 153см/60.24" Големина : xxxxl биста : 124cm/48.82" половината : 120cm/47.24" колк : 134cm/52.76" должина : 154cm/60.63" Големина : xxxxl биста : 130cm/51.18" половината : 126cm/49.61" колк : 140cm/55.12" должина : 155cm/61.02" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработени Од Висококвалитетни И Удобни Материјали, Ви Овозможуваат Кул Ако За Формални Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Гостин На Свадба, Матурска Вечер, Предавање Облека Што Можете Со Сандали Со Прерамки И Нежен Накит. Најдобри Празнични Подароци За Мама, Сопруга, Девојка Или Жени Што Ги Сакате. Погоден За Различни Прилики, Може Да Се Носи Дома, На Отворено, На Датуми. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете Белило. Немојте Да Се Исушите.

R

Им се допаѓа и на купувачите