.

.

Летни Фустани За Жени Краток Ракав Обвивка Глуждот Должина Мода Солидна Надвор Од Рамото Фустан Греј С

Летни Фустани За Жени Краток Ракав Обвивка Глуждот Должина Мода Солидна Надвор Од Рамото Фустан Греј С

DEN 0.33
Износ

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Трендовски моден дизајн Надвор од Рамената,совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прави шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот во стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Должина На Глуждот-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Фустан Надвор од Рамото : Шема На Обвивка : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 72-88см/28,35-34,65" Половината : 60см/23,62" Колк : 90см/35,43" Должина : 112см/44,09" Големина : М САД : 6 БИСТА : 76-92см/29,92-36,22" Половината : 64см/25,20" Колк : 94СМ/37.01" ДОЛЖИНА : 113см/44.49" големина : л сад : 8 биста : 81-97см/31.89-38.19" половината : 69см/27.17" колк : 99см/38.98" ДОЛЖИНА : 114см/44.88" големина : xl сад : 10 биста : 86-102см/33.86-40,16" Половината : 74см/29,13" колк : 104см/40,94" должина : 115см/45,28" големина : 2хл сад : 12 биста : 91-107см/35,83-42,13" ПОЛОВИНАТА : 79см/31,10" колк : 109см/42,91" должина : 116см/45,67" големина : 3xl сад : 14 Биста : 96-112cm/37.80-44.09" половината : 84cm/33.07" колк : 114cm/44.88" должина : 117cm/46.06" женски летни фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите