.

.

Нема Граници Макси Фустан На Јуниори

Нема Граници Макси Фустан На Јуниори

DEN 1.33
Износ

Бидете смели и изгледајте без напор трендовски Во Овој Фустан Без Граници, изработен во печатен шифон со империја половината и вратоврската вратоврска, овој прекрасен макси фустан беше направен за да се види. Спарете со клинови и тексас јакна за оние ветровити летни ноќи. Исклучиво на . Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Должина : 46". Деколте : душо вратот со оглавник врски. Затворање : стил На повлекување. Ракави : Без Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Печатена ткаенина од шифон; половината на империјата; поместени чаши; детали за исечоци; наредени. Печатени Исечоци Макси Фустан Жените Од Никакви Граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите