.

.

Капрезе Жени Летна Плажа Сарафан Надвор Рамо Долг Фустан Еднобојни Макси Фустани Секојдневен Краток Ракав Црн М

Капрезе Жени Летна Плажа Сарафан Надвор Рамо Долг Фустан Еднобојни Макси Фустани Секојдневен Краток Ракав Црн М

DEN 2.00
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Руцхед, Замав, Еластична Боја На Половината : Розова Црвена, Црна, Темно Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекснеклин : Исклучено Должина На Рамениот Фустан : Долги Должини Должина На Ракавот : Краток Ракав, Издувани Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан. Дизајнот надвор Од Рамото И Замавнувањето На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Краток Фустан Со Надуени Ракави, Фустан Со Еднобојна А-Линија, Сарафан На Плажа Надвор Од Рамо, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Оф Рамо Макси Фустан, Краток Здив Ракав Долг Фустан, Бохо Еднобоен Замав Фустан, Плажа Рушен Квадратен Врат Сарафан, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите