.

.

жени лето лежерно лабаво цвеќе на вратот печатен фустан со среден ракав секојдневни фустани за жени жени макси фустани со шлицови

жени лето лежерно лабаво цвеќе на вратот печатен фустан со среден ракав секојдневни фустани за жени жени макси фустани со шлицови

DEN 326.24
Износ

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерлонга : Редовно како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Фустан од 1xwomenени. Падот На Жените Врвот Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо До Ракав : 42см/16.54" Должина : 90см/35.43"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34" Рамо До Ракав : 43см/16.93" Должина : 91см/35.83"Големина : Л 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 110см/43.31" рамо до ракав : 44см/17.32" должина : 92см/36.22"големина : xl Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 115см/45.28" рамо До Ракав : 45см/17.72" должина : 93см/36.61"големина : Ххл САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 42 биста : 120см/47.24" рамо До Ракав : 46см/18.11" должина : 94см/37.01" Женски Врвови. сетови за вежбање за жени. спортски градници за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите