.

.

Макси Фустани За Жени Без Ракави V Печатење На Вратот Долг Сарафан Лето Секојдневен Лабав летен Висок Фустан Со Џебови

Макси Фустани За Жени Без Ракави V Печатење На Вратот Долг Сарафан Лето Секојдневен Лабав летен Висок Фустан Со Џебови

DEN 335.84
Износ

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 111см/43.70 "Должина : 143см/56.30" а Материјал : овој фустан изработен Од Полиестер, кој е супер мек, дише и лесен за да биде кул во жешкото лето.Можете да го носите цел ден удобно. Повод : секојдневните фустани се погодни за гости на свадба, коктел, матурска, бритдеј, клуб, ноќно излегување, плажа, патување, одмор, свршувачка, дипломирање, итн специјални прилики или секојдневно носење. Идеални подароци за вашите пријатели или семејства. ЛЕТЕН ФУСТАН ЗА ЖЕНИ : секојдневниот фустан со кратки ракави има неколку дезени и цврсти бои за различни потреби за комплетирање на дневните облеки. Рафл полите на овој линиски фустан го крие стомакот. Ласкавиот крој и специјалниот цветен дезен на овој бохо фустан ќе направат да изгледате грациозно. ШИК РАЗНОВИДНОСТ НА КОМБИНАЦИИ : Спарете Со Шик Потпетици и Спојка за Да го Комплетирате Изгледот.Овој Цветен Макси Фустан Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил За Коктел, Матурска, Свадби, Одмор, Дипломирање, Враќање Дома, Секојдневен Живот. Е-маил одговор во рок од 24 часа; ако имате било какви прашања за квалитет, логистика и големина поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

R

Им се допаѓа и на купувачите