.

.

Без граници на максичен фустан на јуниори

Без граници на максичен фустан на јуниори

DEN 288.00
Износ

Бидете смели и изгледајте без напор трендовски во овој без граничен фустан, изработен во печатен шифон со половината на империја и вратот на вратот, овој прекрасен макси фустан беше направен да се види. Пар со клинови и тексас јакна за оние ветровити летни ноќи. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : 46 ''. Деколте : душо врат со запрени врски. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Печатена шифонска ткаенина; Империја половината; Подложни чаши; детали за намалување; наредени. Печатено исечено макси фустан жени од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите