.

.

Летни Фустани За Жени Ремен За Шпагети Фустан За Сонце Пентаграм Печатење Макси Фустан Алсол Ламеса

Летни Фустани За Жени Ремен За Шпагети Фустан За Сонце Пентаграм Печатење Макси Фустан Алсол Ламеса

DEN 239.84
Износ

Добредојдовте во нашата онлајн продавница Алсол ламеса!. Ние сме компанија специјализирана за производство на женска модна облека,со долгогодишна историја и искуство на производство.Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на производи и услуги. Карактеристики : . Летните фустани го прифаќаат класичниот дизајн на вратот на екипажот и ременот за шпагети,кој е секојдневен,елегантен и модерен и никогаш нема да биде застарен. Дизајнот без ракави,должина до глуждот и лабаво вклопување на овие сарафани за жени што ве прави да изгледате повисоки и потенки,секси, но лежерни и можат подобро да ја истакнат вашата фигура. Овие женски макси фустани имаат боја,огномет,срце, дизајн на печатење на пентаграм или твил и пентаграм,кој е стилски и beautiful.No важно која боја и шема ќе ја изберете,ќе бидете најатрактивната во толпата. Повеќе големини за да изберете : . С : Должина 50.39"- Биста 33.86"- Колк 48.03". М : Должина 50.79"- Биста 36.22"- Колк 50.00". Л : Должина 51.18"- Биста 38.58"- Колк 51.97". XL : Должина 51.57"- Биста 40.94"- Колк 53.94". Забелешка : . 1.As различни бои на компјутерски дисплеј се различни,бојата на женските летни фустани може да биде малку поинаква од сликите.Ви благодариме за разбирањето. 3.Сите големини на летниот фустан за жени се мерат рачно,може да има некои грешки, ве молиме изберете според табелата со големини прикачена на секоја боја ● Висококвалитетен Материјал●овие летни фустани се изработени од полиестер,тој е многу лесен,дише и удобен. `+Уникатни Карактеристики Овој фустан за сонце е дизајниран со печатење на пентаграм,ремен за шпагети и лабаво вклопување,што е убаво,секојдневно, секси и шармантно. ●Костум За Секоја Пригода < овие женски фустани се совршени за канцеларија,дом,улица,одмор,шопинг,забава,секојдневен,отворен,клуб или која било друга секојдневна пригода за носење. ●Нега На облека} овој макси фустан за жени може да биде рачно перење или благо миење машини во ладна вода.Не се намалува по миење и сушење и виси совршено. ①Искрено Гаранција Дека Квалитетот Е наша најголема грижа.Ако имате било какви прашања или проблеми во врска со фустани за жени,можете да не контактирате во секое време.

R

Им се допаѓа и на купувачите