.

.

Usmixi Женски Фустани Плус Големина Мода Лабава Замав Туника Резервоар Долги Фустани Со Џеб Мода Цветни Печати V-Вратот Без Ракави Макси Летен Фустан Бела XXXL

Usmixi Женски Фустани Плус Големина Мода Лабава Замав Туника Резервоар Долги Фустани Со Џеб Мода Цветни Печати V-Вратот Без

DEN 271.84
Износ

24 "Должина : 143cm/56. Големина.И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува.Користење благ нежен сапун. Големина. : 4 X-Голема Биста : 126cm/49. Големина. : Мала Биста : 96см/37.18" Должина : 146cm/57. бохо фустан на плажа/чаден макси фустан/макси фустан за жени/есенски фустани за тело за жени/женски макси фустан со долги ракави/венчални фустани за жени/цветен фустан/свечени фустани за жени/работни фустани за жени/фустани за одмор за жени/2023 долги фустани за жени/фустани со едно рамо за жени/слатки фустани за жени/фустан за забави за жени/фустан со едно рамо/фустани надвор од рамо за жени/фустан со туника/кошула фустани за жени/маица фустан/сонце фустани жени лето повик/мајчинство фустан. Големина.МАТЕРИЈАЛ : 95% Вискоза+5% Спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите