.

.

Жените Стојат Јака Цврста Боја Шлиц Без Ракави Макси Должина Партија Тенок Фустан

Жените Стојат Јака Цврста Боја Шлиц Без Ракави Макси Должина Партија Тенок Фустан

DEN 0.67
Износ

Детали : * Големина На Ознака : S-3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xlbust (см)747882869094 Bust (инч)29,1 30,7 32,3 33,9 35,4 37,0 Половината (см)646872768084 Waist (инч)24,0 25,6 27,2 29,1 30,7 32.3 колкови (см)8084889296100хипс (Инч)31.9 33.5 35.0 36.6 38.2 39.8 должина см13713914143145147 должина Инч31.9 32.3 32.7 33.1 33.5 33.9 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете 1~2см отстапување* предметна ткаенина : 95% полиестер+5% Спандекс* Боја На Предметот : Зелена,Црна,Розова,портокалова(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : женски секси фустан,јака за држење,фустан за забава,вечерен фустан,макси фустан* опис на предметот : 1)применлив пол : Женска2)должина на облека : обичен фустан3)еластичност : еластичност4)шема : цврста боја5)стил : мода,секси6)соодветна сезона : лето 7) Апликација : одмор,одмор,забава,дневно,клуб* Содржина На Пакетот : 1*Фустан (Други Предмети Што не Се Вклучени) Како Да Изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелите со големина на рамно мерење : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см. Ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Жените Стојат Јака Еднобојна Шлиц Без Ракави Макси Должина Партија Тенок Фустан. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите