.

.

Строген Женски Секојдневен Моден Удобен Џебен Фустан со Печатени Ракави макси фустан за жени

Строген Женски Секојдневен Моден Удобен Џебен Фустан со Печатени Ракави макси фустан за жени

DEN 2.33
Износ

Женски Секојдневен Моден Удобен Џебен Фустан Со 3/4 Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size Bust Sleeve Shoulder Lengths94cm/37.01"53cm/20.87"39cm/15.35"130cm/51.18"M100cm/39.37"54cm/21.26"40cm/15.75"131cm/51.57"L106cm/41.73"55cm/21.65"41cm/16.14"132cm/51.97"XL112cm/44.09"56cm/22.05"42cm/16.54"133cm/52.36"XXL118cm/46.46"57cm/22.44"43cm/16.93"134cm/52.76"XXXL124cm/48.82"58cm/22.83"44cm/17.32"135cm/53.15"XXXXL130cm/51.18"59cm/23.23"45cm/17.72"136cm/53.54"XXXXXL136cm/53.54"60cm/23.62"46cm/18.11"137cm/53.94" овие женски фустани се изработени од мек, растеглив и лесен материјал, удобен за допир и носење. Овој симпатичен фустан е совршен за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. Моделот летен фустан е лесен за спарување со сите високи потпетици, обетки, ѓердан и чанти. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Измијте одделно, рачно измијте во ладна вода, избегнувајте продолжено изложување на сонце.

R

Им се допаѓа и на купувачите