.

.

Женски V Вратот Цветни Чипка Венчаница Долги Ракави Сплит Долг Фустан Свадба Деверуша Вечер Партија Макси Фустан

Женски V Вратот Цветни Чипка Венчаница Долги Ракави Сплит Долг Фустан Свадба Деверуша Вечер Партија Макси Фустан

DEN 0.67
Износ

Женски Елегантен Бел Фустан Летна Чипка Цветен Вез V-Вратот Макси Фустан Со Долги Ракави Свадба Деверуша Партија Фустан. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Фустан со долги ракави со врат, сплит дизајн, еднобојна боја, цветни модели на везови од тантела, едноставни и стилски. Погоден за собирање пријатели, патување, датум за купување и други прилики. Совршено секојдневно носење за вас или вашите пријатели во пролет и лето. Водич Големина : . Големина(см)ttttt t. tt Length : t155 t Bust : t86 пресврт : t71. Мt Length : t155 t Bust : t90 пресврт : t75. Lt Length : t155 t Bust : t94 пресврт : t79. XLt Length : t155 t Bust : t98 пресврт : t83. tttt T T T T T Tt t tt Length : t61.02 t Bust : t33. 86 пресврт : t27. 95 . Mt Length : t61. 02 t Bust : t35. 43 пресврт : t29. 53 . Lt Length : t61. 02 t Bust : t37. 01 пресврт : t31. 10 . XLt Length : t61.02 t Bust : t38. 58 пресврт : t32. 68 . Спецификации : . Материјал : Полиестер. Применлив Пол : Женски. Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Големина : С/М/Л/ХЛ. Боја : Бела/Црна. Содржина На Пакетот : . 1* Фустан. Забелешки : . Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој фустан е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, што ќе направи да се чувствувате меко, удобно и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, фустан со долги ракави со врат, сплит дизајн, еднобојна боја, цветни модели на везови од тантела, што е убаво и модерно. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : овој фустан е погоден за повеќето прилики во животот, како што се собирање пријатели, патување, датум за купување и така натаму. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели. ЧЕТИРИ ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : постојат четири големини за да изберете, кои се S, M, L и XL, ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите